Persian Gulf - خلیج همیشه فارس
Image 01

كشور فيليپين

فیلیپین کشوری آسیایی است که در جنوب شرقی آسیا و در غرب اقیانوس آرام و بین دریای جنوبی چین و دریای فیلیپین و در شرق کشور ویتنام قرارگرفته است. فیلیپین در قرن نوزدهم مستعمره اسپانیا و در نیمه اول قرن بیستم مستعمره آمریکا بوده است. حاکمیت اسپانیا بر فیلیپین باعث شد که ۹۰٪ مردم این کشور مسیحی و کاتولیک شوند و با مهاجرت گروه‌های مختلف مردم اسپانیائی زبان از اروپا و آمریکای جنوبی فرهنگ این کشور شباهت زیادی با کشورهای لاتین پیدا کرده و زبان های محلی آنان نیز تحت تأثیر کلمات اسپانیایی قرار گیرد.

ادامه مطلب
kostenlose Foto-Suche

هزينه هاي تحصيلي و اقامتي در فيليپين

هزینه های زندگی در فیلیپین بطور متوسط با در نظر گرفتن هزینه تحصيل , مسکن و خورد و خوراک ماهیانه بين ۵۰۰ تا ۸۰۰ دلار میباشد.متاسفانه به دليل اطلاع رساني غلط شركتهاي فعال در زمينه انتقال دانشجو و تلاش براي ترغيب خانواده ها , عموما اين هزينه ها به شكلي غير واقعي و كمتر از حد معمول به دانشجويان مايل به تحصيل اعلام ميشود.

ادامه مطلب
Image 03

دانشگاههاي فيليپين

فیلیپین به دليل هزينه نسبتا پايين تحصيل و نيز استفاده از زبان انگليسي بدون نياز به داشتن مدرك آيلتس يا تافل, به عنوان زبان رسمي تدريس در دانشگاهها , مقصد تعداد زيادي از هموطنان ايراني جهت تحصيل در خصوصا رشته هاي دندانپزشكي و داروسازي ميباشد. برخي از اين دانشگاهها مورد تاييد وزارت علوم و نيز وزارت بهداشت ايران هستند كه خود دليلي ديگري بر انتخاب اين كشور جهت ادامه تحصيل ميباشد.

ادامه مطلب